1. Mūsu vēsture

Tendars Technology Co Ltd ir profesionāla partijas telšu ražotājs Ķīnā, kas ieviesa Eiropas uzlabotas alumīnija un PVC struktūras teltis tehnoloģija mūsu pašu dizainu, pārdošanu un ražošanu. Mēs sākam kā neliela darbība, šajos desmit gados

Tagad mēs esam kļuvuši par vienu no vadošajiem skaidru span struktūras telts piegādātājs Ķīnā.

Šodien Tendars Technology Co Ltd ir kļuvusi par vienu no augstākajiem kvalitatīviem, precīzu span struktūras telts produktu ražotājiem, piemēram: pasākumu telts, svētku telts, telšu telts, membrānas konstrukcija, telšu nams, arkuma telts, līknes telts utt. Mūsu kompānijas filozofija: "vispirms kvalitāte, drosmīga ekspluatācijā, priekšplānā, nepārtraukta inovācija, darba integritāte", tā ir nemainīga ticība mūsu Tendars telšu kompānijai.


2. Mūsu rūpnīca

Tendars Technology Co Ltd atrodas Ķīnas starptautiskajā metro pilsētā-Guangzhou. Kā pasaules telšu piegādātājs Ķīnā, mūsu visu materiālu un detaļu kvalitāte tiek stingri kontrolēta. Visas mūsu darbības tiek veiktas stingri saskaņā ar ISO9001: 2008 standartiem; Tādējādi tiek nodrošināts, ka produktu ar trūkumiem produkcija tiek samazināta līdz minimumam, savukārt klientu apmierinātība tiek maksimāli palielināta. Mēs turpinām veidot neierobežotu elegantu telšu struktūru saviem klientiem no visas pasaules, tagad un uz visiem laikiem.

3. Mūsu produkts

Tendars Technology Co Ltd produkti ietver:

1, skaidrs span struktūras telts

2, arkuma telts

3, līkne telts

4, daudzpusēja telts

5 daudzstūris telts

6, membrānas struktūras telts

7, kapu telts

8, noliktavas telts

9, carport telts

8, skatuves un banketu aksesuāri brīvdabas svētku teltī

Mēs varam būt jūsu vienas pieturas dienests visiem jūsu projekta vajadzībām vai prasībām. Neatkarīgi no tā, vai jūs organizējat izstādi, koncertu, kāzu svinības, sporta stadionus, āra ēdināšanas pasākumus utt. Tendaru teltī var pielāgot, lai precīzi atbilstu jūsu projekta prasībām.


4.Produktu pielietojums

Mūsu tīrās platības telts struktūru var plaši izmantot svētku, kāzu, svētku, svētku (mākslas festivālu, alus festivālu, pārtikas festivālu), izstāžu, izstāžu, izstāžu, biznesa veicināšanas, produktu izstādes, valsts izziņošanas un konsultāciju pasākumu, uzņemšanas, sporta, sacīkšu Darbības, noliktavas uzglabāšana, stadions, balinātājs, peldbaseins, autostāvvieta, loģistikas centrs utt.


5. Mūsu sertifikāts

Mēs vienmēr uzskatām, ka visi mūsu uzņēmuma panākumi ir tieši saistīti ar mūsu piedāvāto produktu kvalitāti. Viņi atbilst augstākajām kvalitātes prasībām, ražošanu stingri veic saskaņā ar ISO 9001 kvalitātes kontroles standartiem. Ir pieejama CE / SGS (TUV) kvalitātes vadības sistēmas sertifikācija. PVC materiāla testa ziņojumi par ugunsdrošību, standarti: NFPA701, CFM un DIN4102 B1 / M2.

图片1_副本.jpg

6.Produkcijas aprīkojums

Mēs esam spējīgi ražot personalizētu telti atbilstoši klientu prasībām.

Prasība, poligrāfijas logotips, dažāda forma konkrētam pielietojumam. Mums ir profesionāli tehniskie inženieri un ražošanas līnijas, kas ļauj mums izpildīt visas jūsu prasības

Pieprasījums pēc teltis. Mēs būsim jūsu labākais piegādātājs, lai nodrošinātu visu veidu telšu ražošanu un pētniecību un attīstību.

图片2_副本.jpg

7.Pārdošanas tirgus

Mums ir klienti gan no vietējā tirgus, gan aizjūras tirgu: Ziemeļamerika, Dienvidamerika, Rietumeiropa, Austrumeiropa, Austrumāzija, Dienvidaustrumu Āzija, Tuvie Austrumi, Āfrika, Okeānija.

...

8. Mūsu serviss

1, mēs varam ražot pielāgoto telts atbilstoši klientu prasībām

2, vienas pieturas pakalpojums: izvēles piederumi visam telts projektam

2, piegādes telts telts uz galamērķa ostu vai jūsu durvis.

3, mēs varam uzstādīt telts telts jūsu vietā.

4, mēs varam piedāvāt telts uzstādīšanas video vai uzstādīšanas rokasgrāmatu.

5, Long time garantijas laiks, lai atbalstītu jūsu biznesu nākotnē