Glabāšanas telts noliktavas risinājumu patversme

- Nov 26, 2020-Pagaidu uzglabāšanas telts

Āra uzglabāšanas telts īslaicīgai vai pastāvīgai lietošanai, piemērota 4 sezonām. Ūdensizturīgs, ūdens noplūde iekšpusē un sniega izturība. Telts konstrukcija ir modulāra un izgatavota no alumīnija materiāla, viegla, salīdzinot ar smago tēraudu, un viegli uzstādāma un demontējama. Tas ir arī labs risinājums pagaidu uzglabāšanas māju izmantošanai.

Pagaidu uzglabāšanas telts iezīme:

1, iekšpusē nav stabu, ir pieejama 100% iekšējā telpa. Nav šķēršļu, labs kravas automašīnai, kas strādā.

2, ūdensizturīgs, liesmu slāpējošs, UV izturīgs, izturīgs pret sniegu; Vēja slodze ir 100 km / stundā, un sniega slodze ir 75 kg / kv.m (to var pastiprināt, palielinot jumta slīpumu)

3, uzglabāšanas telti var uzstādīt uz jebkura veida zemes. Piemēram, cementa vai asfalta grunts, smilšu un zāles zeme, marmora vai flīžu grunts utt.


temporary storage tent


permanent warehouse tent

Ir pieejams pielāgots dizains un dažāda veida sānu sienas. Piemēram, ABS plastmasas sienas, sviestmaizes cietās sienas, tērauda velmējamās durvis, dubulto spārnu durvis, stikla durvis, stikla logi, gaisa kondicionieris, apgaismojums utt. Vienas pieturas aģentūra visiem pakalpojumiem, kas nepieciešami, lai ieviestu mobilās telpas risinājumu jūsu āra krātuvei