Burbuļu telšu restorāns

Burbuļu telšu restorāns ir caurspīdīgs&bezrāmju polikarbonāta kupols. Caurspīdīgais dizains ļauj lietotājiem izbaudīt dabas ainavu, neatstājot kupola māju. Burbuļu telts var dekorēt ar dažāda veida gaismas stilu, lai padarītu pusdienu atmosfēru labāku.
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Burbuļu telšu restorāns

Burbuļu telšu restorāna specifikācija:

Galvenais materiāls

Polikarbonāta + alumīnijs

Funkcija

Greznas kempinga teltis, ēdamistaba, ballīšu pasākumi

Jauda

2 - 10 personu telts

Pieteikties

Viesnīca, viesības, restorāns, skats uz zvaigžņu, bārs, aktivitātes, kempings utt.

Izmērs

D: 2.5/3/4/5/6m

Burbuļu telšu restorāns ir caurspīdīgs&pastiprinātājs; bez rāmja polikarbonāta kupols. Caurspīdīgais dizains ļauj lietotājiem izbaudīt dabas ainavu, neatstājot kupola māju. Burbuļu telts var dekorēt ar dažāda veida gaismas stilu, lai padarītu pusdienu atmosfēru labāku.

bubble tent restaurant

Burbuļu telts restorāna iezīme:

1, kupola māja pieņem pusloka struktūru, tā ir izgatavota no polikarbonāta un alumīnija, ļoti izturīga pret triecieniem, nesalaužama, ūdensizturīga, ugunsizturīga.

2, daudzfunkcionāls: jūs varat to izmantot glamping dome, viesnīcas dzīvojamā māja, SPA korpuss, pagalma studija, jogas studija, restorāns, atpūtas klubs.

3, produkts pieņem moduļu savienošanas dizainu, uzstādīšanas un nojaukšanas process ir vienkāršs, un lauka montāžas izmaksas ir zemas, un dažādas specifikācijas produktus var savienot un saskaņot viens ar otru, ar lielu elastību, kas var apmierināt daudzveidīgu lietojuma scenāriji


PC dome tent


permanent bubble tent
Hot Tags: burbuļu telšu restorāns, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pirkt, lēti, cena, pielāgota, atlaide, izgatavota Ķīnā

Izmeklēšana

Jums varētu patikt arī